SERCA ZA ETYKIETY

SERCA ZA ETYKIETY

Utworzono: 23-05-2012
O niektórych sprawach ciężko pisać bez emocji.
Kiedy przygotowywaliśmy projekt AleBrowar nasz mały przyjaciel toczył walkę o życie. Olek przyszedł na świat w Klinice w Monachium z wadą serca HLHS. Z uwagi na ciężki stan chłopca, po porodzie odstąpiono od operacji Norwooda i wykonano zabieg hybrydowy. Olek dzielnie przeszedł przez okres pooperacyjny i cała rodzina szczęśliwie wróciła do domu na Święta Wielkanocne. Niestety na skutek nagłego pogorszenia stanu zdrowia Olek odszedł od nas 10 kwietnia 2012 r.. Był na tym świecie 40 pięknych dni, dając Rodzicom olbrzymią radość.
Liczyliśmy, że organizując tą aukcję będziemy zbierać pieniądze na drugą operację Olka, nie udało się. Nie rezygnujemy z naszych planów, wciąż możemy pomóc innym dzieciom.
Jeśli zechcesz wesprzeć naszą sprawę w podziękowaniu otrzymasz komplet nieuszkodzonych etykiet AleBrowaru. Kompletów jest trzydzieści, w skład każdego wchodzi: etykieta, kontretykieta i krawatka pochodzące z Rowing Jacka, Black Hopea i Lady Blanche. Pamiętaj, że nie przewidujmy większej ilości kompletów. Wpłaty proszę kierować wyłącznie na konto Fundacji, innych wpłat nie będziemy honorować. W opisie przelewu wpisujcie proszę “AleBrowar”.
Etykiety wysyłamy na własny koszt po przesłaniu milem potwierdzania wpłaty kwoty 20 zł. na konto:
Fundacja Cor Infantis
ul. Nałęczowska 24
20-701 Lublin
35 1600 1101 0003 0502 1175 2001 Fortis Bank Polska SA
Wszelkie dane znajdziecie na stronie: www.corinfantis.pl
Aukcji szukajcie jej pod tym linkiem.
Pozdrawiam,
Bartek.

Przejdź do góry strony