PRAWDZIWE PIWO I PRAWDZIWA CZEKOLADA

PRAWDZIWE PIWO I PRAWDZIWA CZEKOLADA

Utworzono: 19-02-2013

Żadne koszulki, żadne otwieracze ani szklanki, tym razem poszliśmy na całość i do premiery Smoky Joe przygotowaliśmy dla Was… czekoladę. W tym celu połączyliśmy siły z Manufakturą Czekolady i tak powstała pierwsza w Polsce wędzona czekolada. Właśnie dostaliśmy próbki, jest moc!

Manufaktura Czekolady to rzemieślnicza wytwórnia prawdziwej czekolady, bardzo lubimy takie projekty. Czekolada jest wyrabiana ręcznie w tradycyjny sposób, tak jak przed wiekami. To odróżnia ich od fabryk, w których na wielką skalę produkowane są tony przeciętnej czekolady, do której dodawane są aromaty, emulgatory i inne „ulepszacze”. W manufakturze powstają małe ilości czekolady, dzięki czemu każdej tabliczce mogą poświęcić wiele uwagi i troski. Brzmi identycznie jak opis warzenia naszych piw!

Projekt związany z kulinariami chodził nam po głowie od dawna. Kiedy poznaliśmy twórców Manufaktury od razu wiedzieliśmy, że to spotkanie musi zaowocować czymś kreatywnym. Premiera Smoky Joe jest dobrą okazją do pokazania Wam jak w ciekawy sposób można parować piwo z jedzeniem. AleCzekolada powstała z ziaren ekwadorskiego kakaowca i słodu whisky, identycznego z tym użytym w naszym nowym piwie. Całość produkcji odbywa się ręcznie, ilość czekolady będzie więc niewielka. Mamy jednak nadzieje, że trafi do wszystkich chętnych.

Świetnie się bawimy wymyślając nowe projekty związane z piwem. Liczę, że ten przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom piwa i słodyczy.

PRAWDZIWE PIWO I PRAWDZIWA CZEKOLADA

Przejdź do góry strony