ORTODOX- NOWA SERIA PIW ALEBROWARU.

ORTODOX- NOWA SERIA PIW ALEBROWARU.

Utworzono: 26-05-2013

Na jednym z warzeń stwierdziliśmy, że warto coś zmienić i warto pokazać Wam zupełnie inny świat piwa. W tej serii będzie warzyć piwa troszkę inne, może mniej spektakularne, może bez amerykańskiego chmielu, za to warte poznania. Ortodoksyjność będzie się wiązała z tym, że będziemy unikać wszelkich hybryd, piwa będą czyste stylowo.

Dla odróżnienia od dotychczasowych (i przyszłych ) produktów AleBrowaru, nasi przyjaciele z Ostecx stworzyli nową linię etykiet. Będzie ona bardziej klasyczna ale myślę, że Was zainteresuje. W nazwie wystąpi zawsze Ortodox oraz styl piwa. Mocne zmiany dotknęły tez kontretykietę , znajdziecie na niej między innymi zalecane szkło i temperaturę serwowania.
Piwa z serii Ortodox nie będą się ukazywać regularnie. Nie potrafię Wam powiedzieć czy będzie to raz, czy trzy razy w roku. Macie za to moje zapewnienie, że chcemy się bawić piwem razem z Wami i na pewno nie zaniechamy tego projektu.
Startujemy ze Stoutem, stylem którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Mimo swoich zalet, wybitnej sesyjności i wielkiej popularności poza granicami naszego kraju, u nas wciąż stylem mało popularny.
Poznajcie więc brytyjska dumę Ortodox Stout.
ORTODOX- NOWA SERIA PIW ALEBROWARU.

Przejdź do góry strony