NUMERACJA WAREK

NUMERACJA WAREK

Utworzono: 11-06-2012

Zgodnie z zapowiedziami, żeby ułatwić Wam identyfikowanie zmian wprowadzanych w naszych recepturach, wprowadzamy numerację warek. Majowe partie Rowing Jacka, Lady Blanche i Black Hope nazwijmy projektem „beta”. Dziś rozlaliśmy piwa z kolejnych warek Wiosłującego Jacentego i Czarnej Nadziei.

Warki będą numerowane po kolei, napiszemy Wam jakie terminy przydatności do spożycia obejmuje dana warka. Informacje zamieszczać będziemy na naszej stronie. Dzisiejszy rozlew będzie opatrzony czterotygodniowym terminem i obejmuje Rowing Jacka i Black Hope z nowej warki o nr 1, oraz Lady Blanche z końcówki warki beta.
Postanowiliśmy popracować nieco nad aromatem Black Hope. Nasz Piwowar zmienił sposób chmielenia piwa. Skutkiem czego potężna dawka amerykańskich chmieli: Simcoe, Chinook, Citra, Cascade i Palisade zamiast do fermentora trafiła na „cichą” do leżaka. Tym sposobem chcemy ponieść poziom zapachów owocowo – żywicznych w Black IPA. Czekamy na Wasze opinie i wrażeni z degustacji.
Na krany i do butelek wraca także Rowing Jack. Chyba Was nie zaskoczę, nie zmieniliśmy w recepturze absolutnie niczego. Nabraliśmy za to doświadczeni w posługiwaniu się technologią browaru Gościszewo myślę więc, że będzie jeszcze smaczniej. Czeka na Was bezkompromisowa jazda z pięcioma gatunkami amerykańskiego chmielu, oczekujcie goryczki i aromatu na najwyższym poziomie.
Wiadomości na temat nowych warek będą się ukazywać regularnie, chcemy się doskonalić w sztuce piwowarskiej. Nadstawiamy pilnie ucha na komentarze i opinie o naszych piwach, w końcu warzymy je dla Was.
Bartek.

Przejdź do góry strony