KONIEC ŚWIATA- BUDUJEMY SIĘ!

KONIEC ŚWIATA- BUDUJEMY SIĘ!

Utworzono: 21-12-2012

 Koniec świata nie nastąpił, ale dziś i tak będzie wesoło. Pomyślałem, że ten dzień będzie dobry aby wręczyć Wam prezent. Tym razem nie jest to nowe piwo, ani nawet jakiś wymyślny gadżet. To będzie „tylko” informacja, ale za to najważniejsza jaką napisałem od 8 miesięcy, czyli od początku działalności AleBrowaru.

Nie będę owijał w bawełnę- budujemy się. Własny browar od początku był naszym celem. Jest on kolejnym etapem rozwoju idei piwowarstwa rzemieślniczego, z którą się identyfikujemy. Tylko w ten sposób będziemy w stanie udoskonalać nasze piwa i oferować  Wam najwyższą jakość.
Jednym z kluczowych celów stawianych przed nową inwestycją jest dostosowanie linii produkcyjnej dla potrzeb eksportu. W tej chwili ograniczenia technologiczne  uniemożliwiają nam  rozszerzanie kanałów dystrybucji zarówno w kraju, jak i za granicą.
Nasz browar powstanie na Pomorzu. W chwili obecnej mamy gotową koncepcję oraz projekt architektoniczny browaru. Skupiamy się na wyborze jednej z dwóch najdogodniejszych lokalizacji, obie są umiejscowione w granicach województwa pomorskiego.
Rozpoczęcie budowy planujemy na początek 2013 roku, pierwsze piwa mają zjechać z linii rozlewniczej nowego zakładu już rok później.
Liczę na Wasze wsparcie bo będzie nam potrzebne, przed nami moc pracy, obowiązków i wyzwań. Jednocześnie chciałem zapewnić, że nasze piwa kontraktowe będą cały czas warzone, nie planujemy żadnej przerwy w produkcji.
Oczywiście na bieżąco będę Was informował o postępach. Na razie trzymajcie kciuki w najbliższych dniach czekają nas kluczowe rozmowy dotyczące wybory jednaj z dwóch działek.
Bartek.
KONIEC ŚWIATA- BUDUJEMY SIĘ!

Przejdź do góry strony