BLACK HOPE- WIELKI POWRÓT

BLACK HOPE- WIELKI POWRÓT

Utworzono: 11-01-2013

Dziś w pubach i sklepach pojawiło się Black Hope. Piwo, które towarzyszyło powstaniu naszego projektu, powraca po długich miesiącach nieobecności. Rozłąka spowodowana była kryzysem na rynku amerykańskiego chmielu. Na szczęście jesteśmy już po zbiorach 2012 i możemy Wam zaprezentować nową warkę naszego Black IPA.

Piwo zostało zainspirowane rozmowami w Piwotece Narodowej. Chcieliśmy pokazać Wam nową jakość, połączenie wspaniałego smaku ciemnych słodów i aromatu najlepszego amerykańskiego chmielu.

Wraz z powrotem Black Hope, wracamy do Piwoteki Narodowej. Zapraszamy wszystkich piwoszy w sobotę 12-01-2013 na godzinę 17:00 roku do Łodzi gdzie w pubie Piwoteka Narodowa odbędzie się spotkanie z AleBrowarem.

A teraz przypomnijmy sobie kilka szczegółów o naszym piwie.

BLACK INDIA PALE ALE – BLACK HOPE

„Bądź twardy jak Góry Skaliste i cierpliwy jak nurt rzeki Colorado. Nie trać nadziei nawet w największej gorączce. W końcu trafisz na niezwykły skarb – piwo o czarnym charakterze, ale jasnej duszy. Pochwałę plonów amerykańskiej ziemi.„

Ekst. 16°

Alk. 6,2% obj.

IBU 65

Skład: woda, słody – Pale Ale, pszeniczny, wiedeński, Carapils, Caramunich, Carafa; chmiele – Simcoe, Chinook, Citra, Cascade, Palisade, drożdże US-05

Do zobaczenia w Łodzi.

BLACK HOPE- WIELKI POWRÓT

Przejdź do góry strony