ALEBROWAR RUSZA DO PRACY!

ALEBROWAR RUSZA DO PRACY!

Utworzono: 02-07-2012

Miniony weekend spędziliśmy na dyskusjach, których temperatura odpowiadała temu co działo się za oknami. Koncepcji i pomysłów było mnóstwo, niestety wybór mógł być tylko jeden. Po kilku godzinach wytężonej pracy, w oparciu o degustację wyrobów AleLaboratorium podjęliśmy decyzję. Ruszamy z warzeniem nowego piwa, które planowaną premierę będzie miało w pierwszej połowie sierpnia. Trzymajcie kciuki!

Styl, w którym zostanie uwarzone nowe piwo pozostanie na razie niespodzianką. Zdradzę Wam jedynie kilka drobnych szczegółów. Zgodnie z naszym credo, piwo będzie produktem pracy drożdży górnej fermentacji. Nowe dzieło jest nieco mniej ekstraktywne niż Rowing Jack i Black Hope. Chcemy, żeby dało się je opisać w dwóch słowach: pijalność i aromat. Wróble ćwierkają, że sierpniowa premiera AleBrowaru będzie także ogólnopolska premierą tego stylu piwa. Na razie tyle informacji musi Wam wystarczyć.
Nad oprawą graficzną nowej produkcji, tradycyjnie już czuwać będzie Ostecx Creative. Zagoniliśmy chłopaków do roboty, w ich głowach właśnie rodzi się koncepcja kolejnej postaci AleBrowaru. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu na równi z Szalonym Poszukiwaczem, Piratem i Lady.
Nowe piwo zadebiutuje zarówno w  butelce jak i beczce. W związku z tym możecie oczekiwać imprez premierowych w zaprzyjaźnionych z nami pubach. W niektórych z nich pojawimy się osobiście, żeby jak zwykle zasięgnąć Waszej opinii o nowym piwie. W planach mamy kilka niespodzianek związanych z nowym produktem, o wszystkim będziemy informować na bieżąco.
Niestety dobre informacje wiążą się z tymi nieco gorszymi. Premiera nowego piwa spowoduje czasowe “wypadnięcie” z naszego zestawienia jednego z dotychczasowych trunków. Czy będzie to Rowing Jack, Black Hope czy Lady Blanche, tego jeszcze nie wiemy. Ta trudna decyzja wiąże się z ograniczonymi mocami produkcyjnymi browaru Gościszewo. A jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii, z którym piwem powinniśmy się czasowo pożegnać?
Trzymajcie mocno kciuki za realizację nowej koncepcji, w zanadrzu czekają już kolejne!
ALEBROWAR RUSZA DO PRACY!

Przejdź do góry strony