NEWSY

SWEET COW – PIERWSZY POLSKI MILK STOUT!

Monday, 13 August 2012

I oto jest, nowe piwo AleBrowaru. Poznajcie Sweet Cow naszego milk stouta. Dziś mam przyjemność pokazać Wam oprawę graficzną oraz parametry nowego piwa, którego premiera w zaprzyjaźnionych pubach i  sklepach będzie miała miejsce 25 sierpnia.


DWA MIESIĄCE Z ALEBROWAREM

Thursday, 26 July 2012

Minęły ponad dwa miesiące od momentu kiedy zaprezentowaliśmy Wam Rowing Jacka, Lady Blanche i Black Hope. Dla nas był to niezwykle pracowity okres, mam wrażenie jakby od startu projektu upłynął przynajmniej rok. Odwiedziliśmy wiele miejsc i odbyliśmy mnóstwo rozmów, które dały nam energię do dalszych działań. Ostro pracujemy nad sierpniową premierą dwóch piw, dlatego małe podsumowanie naszych działań oddaję w obce ręce. Oto kilka linków, do artykułów, blogów i podcastów opowiadających o nas i o naszych piwach.


ALESPOTKANIE W POZNANIU

Tuesday, 24 July 2012

Uwaga już 28 lipca o godzinie 20 w pubie Setka przy ul. Św. Marcin 8 w Poznaniu odbędzie się spotkanie z AleBrowarem.


ALESPOTKANIE – 20 LIPCA W GDYNI

Tuesday, 17 July 2012

Miło mi zaprosić wszystkich naszych fanów z Trójmiasta i okolic na spotkanie z ekipą AleBrowaru. Impreza zaplanowana została na 20 lipca o godzinie 20 w pubie Poczekalnia przy ul. Kilińskiego 9 w Gdyni. Przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji:


ALEBROWAR RUSZA DO PRACY!

Monday, 2 July 2012

Miniony weekend spędziliśmy na dyskusjach, których temperatura odpowiadała temu co działo się za oknami. Koncepcji i pomysłów było mnóstwo, niestety wybór mógł być tylko jeden. Po kilku godzinach wytężonej pracy, w oparciu o degustację wyrobów AleLaboratorium podjęliśmy decyzję. 


NUMERACJA WAREK

Monday, 11 June 2012

Zgodnie z zapowiedziami, żeby ułatwić Wam identyfikowanie zmian wprowadzanych w naszych recepturach, wprowadzamy numerację warek. Majowe partie Rowing Jacka, Lady Blanche i Black Hope nazwijmy projektem „beta”. Dziś rozlaliśmy piwa z kolejnych warek Wiosłującego Jacentego i Czarnej Nadziei.


ALEBROWAR W POZNANIU

Monday, 4 June 2012

W miniony piątek 1 czerwca ekipa AleBrowaru gościła w Poznaniu. Do stolicy wielkopolski pojechaliśmy, żeby świętować otwarcie pubu Ministerstwo Browaru, w który zagościły nasze piwa. Przy okazji odwiedziliśmy Setkę, gdzie akurat odbywał się weekend z piwami z browarów kontraktowych, wśród których nie zabrakło Rowing Jacka, Black Hope i Lady Blanche. Tym samym udało nam się zaliczyć dwie imprezy jednego wieczoru, niezły wynik.


DZIEŃ PIWOWARA

Friday, 25 May 2012

Chłopaki z Teamu AleBrowaru postanowili uczcić to święto w szczególny sposób i pojechali do zaprzyjaźnionego browaru w Gościszewie, aby uwarzyć drugą warkę Black Hope’a. Niestety, jak to bywa z chłopakami – zostawili mnie samego, jednakże nie zmierzam próżnować, a chcę wykorzystać ten czas jak najefektywniej opowiem Wam zatem, na czym tak naprawdę polega praca piwowara. 


SERCA ZA ETYKIETY

Wednesday, 23 May 2012

Kiedy przygotowywaliśmy projekt AleBrowar nasz mały przyjaciel toczył walkę o życie. Olek przyszedł na świat w Klinice w Monachium z wadą serca HLHS. Z uwagi na ciężki stan chłopca, po porodzie odstąpiono od operacji Norwooda i wykonano zabieg hybrydowy. 


WROCŁAWSKI FESTIWAL DOBREGO PIWA

Thursday, 10 May 2012

Już jutro rusza III Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa. AleBrowar nie może sobie odmówić przyjemności uczestniczenia w tej zacnej imprezie. W czasie festiwalu ogólnopolską premierę będzie miało nasze trzecie piwo Black Hope, zostało ono uwarzone w niespotykanym dotąd w Polsce stylu Black IPA. Chcieliśmy poznać wam potęgę połączenia ciemnych śladów i 5 gatunków amerykańskiego chmielu. Szalony Poszukiwacz będzie na was czekał.


WIELKA PREMIERA!

Friday, 4 May 2012

Koniec nudy! Już 5 maja w najlepszych piwnych pubach i sklepach swoją premierę będą miały trzy piwa AleBrowaru. Długie miesiące w tajemnicy szykowaliśmy się na ten dzień, czas posmakować rewolucji! Rowing Jack, Black Hope i Lady Blanche już na Was czekają.


GADŻETY ALEBROWARU

Friday, 4 May 2012

Mam świetną informację – przygotowaliśmy dla Was specjalną premierową serię gadżetów AleBrowaru. W skład zestawu wchodzą koszulki, szklanki, bluzy, podkładki i longsleeve. Piwna rewolucja wymaga odpowiedniej oprawy, zatem siostry i bracia piwosze do boju!Przejdź do góry strony