NEWSY

PIWO ONLINE

Monday, 21 January 2013

Bardzo często pytacie się czy można kupić nasze piwa online. W związku z tym, że chcemy docierać do wszystkich spragnionych piwoszy, a nie możemy sprzedawać piwa bezpośrednio z browaru, chciałem polecić Wam zaprzyjaźnione z nami sklepy internetowe.


BLACK HOPE- WIELKI POWRÓT

Friday, 11 January 2013

Dziś w pubach i sklepach pojawiło się Black Hope. Piwo, które towarzyszyło powstaniu naszego projektu, powraca po długich miesiącach nieobecności. Rozłąka spowodowana była kryzysem na rynku amerykańskiego chmielu. Na szczęście jesteśmy już po zbiorach 2012 i możemy Wam zaprezentować nową warkę naszego Black IPA.


ALEFILM

Wednesday, 2 January 2013

Na dobry początek 2013 roku, mam dla was AleFilm. Materiał został nakręcony w czasie naszej ostatniej warszawskiej imprezy, znanej pod kryptonimem “Gęstwa Party”. Znajdziecie na nim wypowiedzi naszych gości oraz nas samych. Myślę, że film dość dobrze podsumowuje miniony rok i to co chcieliśmy osiągnąć. Obejrzyjcie, może znajdziecie na nim siebie.


PIWNE POSTANOWIENIA NOWOROCZNE

Monday, 31 December 2012

Koniec roku to zwyczajowo czas podsumowań i analiz. Mimo tego, że ten pierwszy rok AleBrowaru aż się prosi o taki artykuł, postanowiłem Wam tego oszczędzić. W zamian chciałbym, żebyśmy spojrzeli w przyszłość i zamiast zwykłych postanowień noworocznych powzięli takie które są ściśle związane z piwem. Inspiracją do tego tekstu był wpis na portalu CraftBeer.com. Dzięki tym postanowieniom każdy miłośnik piwa będzie mógł szerzyć dobrą nowinę i pomóc budować fundamenty piwnej rewolucji.


KONIEC ŚWIATA- BUDUJEMY SIĘ!

Friday, 21 December 2012

Koniec świata nie nastąpił, ale dziś i tak będzie wesoło. Pomyślałem, że ten dzień będzie dobry aby wręczyć Wam prezent. Tym razem nie jest to nowe piwo, ani nawet jakiś wymyślny gadżet. To będzie „tylko” informacja, ale za to najważniejsza jaką napisałem od 8 miesięcy, czyli od początku działalności AleBrowaru.


ŚWIĄTECZNY KONKURS ALEBROWARU- WYNIKI

Tuesday, 18 December 2012

Obrady były długie i burzliwe, w końcu z małym poslizgiem udało się wyłonić zwycięzców światecznego konkursu AleBrowaru. Każdy z nas maił innego faworyta, poziom prac był bardzo wysoki… to była świetna zabawa. Wnioski nasuwają się same, musimy częściej organizować tego typu konkursy. Trzecie miejsce zdecydowaliśmy się przyznać na podstawie waszego głosowania na facebooku. Wyniki znajdziecie w rozwinięciu wpisu.


ALEBROWAR W KRAKOWIE

Monday, 10 December 2012

W minioną sobotę miała miejsce premiera Saint No More, spędziliśmy ten dzień w krakowskiej Strefie Piwa. Pierwsza beczka została podłączoną o godzinie 18, chwilę wcześniej miałem przyjemność wygłosić krótką prezentację na temat tego jak powstało nasze piwo świąteczne.


ŚWIĄTECZNY KONKURS ALEBROWARU

Monday, 3 December 2012

Zapraszam Was do wzięcia udziału fotokonkursie AleBrowaru. Tematem są zdjęcie, na którym ma się znaleźć nasze piwo (dowolne) u stylizacji nawiązującej do Świąt Bożego Narodzenia. Konkurs trwa do 14-12-2012 r., oceny prac dokona trzyosobowy skład AleBrowaru.


JAK POWSTAJĄ PIWA ALEBROWARU

Wednesday, 7 November 2012

Dziś w sklepach i w pubach pojawi się od dawno wyczekiwana Naked Mummy. To ukoronowanie miesiąca ciężkiej pracy, jakim jest wprowadzenie na rynek nowego piwa, natchnęło mnie do opowiedzenia Wam o tym jak dobieramy style piwa i jak powstają nasze pomysły. 


OSTECX CRÉATIVE DLA ALEBROWAR

Monday, 29 October 2012

Przedstawiam Wam unikatową prezentację jaką wygłosił Sebastien Ploszaj dyrektor kreatywny Ostecx Créative w czasie spotkania w MiTo. Znajdziecie tam naprawdę niezwykle slajdy przedstawiające wstępne projekty naszych etykiet oraz uwaga – zdjęcie zapowiadające kolejny projekt AleBrowaru.


NAKED MUMMY – ALEPREMIERA W WARSZAWIE.

Monday, 22 October 2012

AleBrowar imprezuje w Warszawie, zapraszam Was wszystkich na premierę naszego Pumpkin Ale Naked Mummy. Już w najbliższą sobotę 27 października o godzinie 19:00 w Galerii MiTo przy ulicy Ludwika Waryńskiego 28.


NAKED MUMMY – PUMPKIN ALE

Monday, 8 October 2012

Naked Mummy, tak będzie się nazywało nasze pumpkin ale. Jednak kreacja graficzna i nazwa to nie koniec niespodzianek związanych z etykietą piwa. Więcej szczegółów zdradzę niebawem. w tej chwili możecie się zapoznać z dokładnym składem i parametrami.


PIWNY BLOG DAY Z ALEBROWAREM

Monday, 1 October 2012

W minioną sobotę 29 września odbyła się pierwsza edycja imprezy “Piwny Blog Day”, której byliśmy partnerem. W poznańskim klubie SARP zebrała się prawie cała śmietanka piwnej blogosfery, aby dyskutować o kondycji rodzącej się sceny piwnej. 


PAŹDZIERNIKOWA PREMIERA ALEBROWARU – PUMPKIN ALE

Wednesday, 12 September 2012

Pora przedstawić nasze nowe piwo, które swoją premierę będzie miał 27 października. Będzie to trunek swoimi korzeniami sięgający Ameryki Północnej – piwo dyniowe.


WIELKA PREMIERA SWEET COW I AMBER BOY

Friday, 24 August 2012

Już jutro w sobotę 25 sierpnia o godzinę 19 beczkowa premiera naszych nowych piw. Sweet Cow i Amber Boy zaatakują wasze podniebienia w kilkunastu najlepszych pubach w Polsce, pełna lista w rozwinięciu wpisu. Zapraszamy!!!Przejdź do góry strony