NEWSY

KLIP Z IMPREZY PREMIEROWEJ LAST CUT

Wednesday, 21 October 2015

Razem z zaprzyjaźnioną ekipą brodaczy i piwnych freaków świętowaliśmy premierę Last Cut – piwa uwarzonego w hołdzie kulturze salonów barberskich.
Kto nie był ten trąba… ale może sobie przynajmniej obejrzeć klip

PREMIERA LAST CUT OKIEM TOMKA SAGANA

Tuesday, 29 September 2015

Jeśli byliście z nami w czasie premiery Last Cut to wiecie, że impreza była świetna. Jeśli jakimś cudem ominęła Was ta przyjemność, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęci przygotowanej przez Tomka Sagana.
My nie możemy się już doczekać kolejnej premiery. Do zobaczenia!

IMPREZA PREMIEROWA LAST CUT W GDAŃSKIEJ KRÓLEWSKIEJ FABRYCE KARABINÓW

Wednesday, 23 September 2015

To będzie gruba impreza o której będziecie opowiadać miesiącami. Razem z zaprzyjaźnioną ekipą brodaczy i piwnych freaków będziemy świętować premierę Last Cut – piwa uwarzonego w hołdzie kulturze salonów barberskich.


LAST CUT- AMERICAN GOLDEN ALE

Sunday, 6 September 2015

Nie wierć się u golibrody, nie żartuj z tatuatora, nie przejadaj na targach śniadaniowych – a będziesz żył długo i szczęśliwie. Spróbuj też naszego chmielonego na zimno American Golden Ale, które potrafi wyprostować nawet najbardziej bujny zarost.


PIWNA JESIEŃ

Thursday, 3 September 2015

Początek jesieni jest jednocześnie początkiem sezonu piwowarskiego. Dla AleBrowaru będzie to okres intensywnej pracy i wielu imprez wyjazdowych. Oto nasz plan na najbliższe tygodnie i miesiące.


KOSZULKA SPOKO MAROCCO JUŻ DOSTĘPNA!

Tuesday, 4 August 2015

Premiera naszego kooperacyjnego, urodzinowego piwa uwarzonego razem z Browarem PINTA i Piwoteką Narodową już za trzy dni w czasie Festiwalu Prawdziwego Piwa. Wpadajcie wychylić z nami szklaneczkę pepper pale ale… najlepiej w takiej koszulce.


NOWY ORTODOX ENGLISH IPA

Thursday, 30 July 2015

Seria Ortodox właśnie wzbogaciła się o kolejne piwo. Tym razem przygotowaliśmy  English IPA, czyli styl który był protoplastę piwnej rewolucji. 


HERR AXOLOTL TRAFIA DO SPRZEDAŻY

Tuesday, 28 July 2015

Herr Axolotl, owoc naszej kooperacji z niemieckim browarem rzemiślniczym BrauKunstKeller, jest już gotowy i w przyszłym miesiącu trafi do szerokiej dystrybucji. Jest to lekkie, letnie piwo w którym pierwsze skrzypce grają nowofalowe odmiany chmielu. Zdecydowaną i przyjemną goryczkę udało się osiągnąć dzięki użyciu polskiej odmiany Iunga. Wspaniały aromat pochodzi od chmielu Huell Melon, niemieckiej odmiany która dopiero zaczyna być uprawiana na większa skalę. Jeśli mamcie ochotę zobaczyć w jaki sposób powstał Herr Axolotl zapraszamy do obejrzenia klipu z browaru.


FESTIWAL PRAWDZIWEGO PIWA 7-8 SIERPNIA ŁEBA

Monday, 27 July 2015

Łeba to nadmorski kurort, który co roku przyciąga tysiące turystów z kraju i ze świata. Na zachód od Łeby rozciąga się Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, jeziorem Łebsko i Gardno, na wschód Rezerwat Mierzeja Sarbska i jezioro Sarbsko. Piękne plaże, zabytki i wiele innych atrakcji sprawiają, że Łeba niewątpliwie uznawana jest za „Letnią Stolicę Polski”.


SPOKO MAROCCO – PINTA & ALEBROWAR JADĄ PO SUROWCE DO B-DAY 3.1

Monday, 20 July 2015

Razem z browarem PINTA i przy duchowym wsparciu Piwoteki Narodowej postanowiliśmy udać się do Maroko w poszukiwaniu inspiracji do naszego wspólnego, urodzinowego piwa. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami!


RATEBEER DOCENIA ALEBROWAR!

Friday, 30 January 2015

RateBeer.com to największy i najbardziej wpływowy portal agregujący oceny piwoszy z całego świata. Tym bardziej cieszymy się z tego,  że w dorocznym plebiscycie tego portalu AleBrowar zdobył dwa niezwykle prestiżowe wyróżnienia.


VIDEO PODSUMOWANIE 2014 ROKU

Thursday, 8 January 2015

Rok 2014 był najbardziej intensywny w historii AleBrowaru. Właśnie zabierałem się za podsumowania, ale tyle się działo, że trudno jest mi to zebrać w jednym, krótkim tekście. Może, więc w myśl przysłowia “jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów” przypomnimy sobie wszystkie klipy które udało nam się nakręcić w tym roku.


IMPREZA ŚWIĄTECZNA Z SAINT NO MORE I ALEBROWAREM

Monday, 24 November 2014

Mamy wyniki niezwykle emocjonującego głosowania na trzy miasta, w których odbędzie się premiera Saint No More 2014. Cieszymy się, że chcecie nas gościć w swoich miastach. Zdecydowaliście, że razem z Janem Halvor Fjeld pojawimy się 12,13 i 14 grudnia w Lublinie Krakowie i Wrocławiu. Więcej szczegółów podamy bliżej terminu imprez premierowych.


PO CO KOMU PIWNE FESTIWALE?

Monday, 24 November 2014

Na to pytanie staramy się odpowiedzieć przy okazji Poznańskich Targów Piwnych, które odbyły się od 14 do 16 listopada. Była to jedna z najlepszych imprez na jakich udało nam się być, dlatego postanowiliśmy uwiecznić ją na klipie. Zapraszamy do oglądania i wspólnej zabawy.


PREMIERA SAINT NO MORE 2014- GŁOSOWANIE

Wednesday, 19 November 2014

Zbliża się premiera naszego piwa świątecznego Saint No More 2014. Jak co roku przedstawimy Wam nową recepturę, tym razem powstałą w kooperacji z Janem Halvor Fjeld głównym piwowarem i założycielem Bryggerhuset Veholt. Kolejną niespodzianką będzie to, że na Wasze życzenie wraca receptura Saint No More Single Hop Simcoe.


SAINT NO MORE 2014

Monday, 17 November 2014

Warzymy Saint No More 2014, jak co roku nowy pomysł i nowy smak. Recepturę opracował Jan Halvor Fjeld główny piwowar Bryggerhuset Veholt, norweskiego browaru rzemieślniczego. Zapraszamy do obejrzenia i pamiętajcie o subskrybowaniu naszego kanału na YouTube, niebawem kolejne filmiki.Przejdź do góry strony